downloads         historie         sponzoři         kontakt

  Aktuality
  Stadion
  Sestava
  UHF liga
  UHAMAKO
  Turnaje
  Fotogalerie
  FanShop
  Hymna
  Odkazy
  Vzkazy

UHF liga

TOPlist

EXPRES ZPRÁVY:
29.12.2012 v 19:00 se koná přátelské posezení ve vinném sklípku u Juráků.


  historie

    Historie štěpnické kopané se začala psát kolem roku 1980, když se jako houby po dešti začali rodit neuvěřitelní fotbalový talenti.

   

    Jeden z prvních štěpnických chlapců, který dostal dar fotbalového génia byl Tomáš Bohun. Dnes brankář a spolehlivá jistota zadních řad 1.FC Štěpnice. Netrvalo dlouho a v rodině Bohunových se narodil další fotbalový mág, Pavel. Pavel Bohun je už ve svých čtyřiadvaceti letech mnohými považován za legendu Štěpnického fotbalu a to má vrchol své kariéry před sebou.

    Po bratřích Bohunových následovali např. Lubomír Večeřa, Radim Sklenář, Pavel Horák či Jan Novotný. Všichni jmenovaní se během několika let stali hvězdami 1.FC Štěpnice a velkými vzory pro nastupující generace.

    Protože si sídliště Štěpnic získalo v Uherském Hradišti velké renomé, nebylo divu, že vzrůstal zájem stát se štěpnickým fotbalistou. Adaptovaní hráči to však měli v konkurenci se štěpnickými rodáky velmi těžké a uplatnilo se jich minimum. Jako hráče, kteří obtížný přechod do štěpnického fotbalu zvládli, můžeme zmínit třeba Radima Procházku, Ondřeje Seďu, Lukáše Mitáčka, ale také střelce od Pána Boha, Davida Musila.

    Historie štěpnické kopané je velmi mladá a odbornící se shodují, že se rozvijí správným směrem a má velkou budoucnost.

   


Hvězda za měsíc
KVĚTEN
D. Kulhavý

SVÁTEK SLAVÍ:

NAROZENINY:
30.7. P. Fiala

NEJBLIŽŠÍ UTKÁNÍ:
UHF liga
1.FCŠ - Total MIX
so 19.1.2013 13:25
1.FCŠ - FC Defect
so 19.1.2013 15:10

Written and designed by Pavel Horák. © cacapa 2007